wtorek, 17 kwietnia 2012

# 19. Niall .

Krótki z Niall'em ♥ :
_______________________________________________________________________________


Leżę z Niall’em na łące. Mimo że jest już noc, nigdzie nam się nie spieszy. Zjedliśmy już wszystkie przekąski, które ze sobą wzięliśmy, została nam tylko jedna paczka M&M’s’ów. Otwieram ją i kładę pomiędzy nami. Chłopak sięga po nie i wyjmuje z torebki pełną garść kolorowych drażetek, mi zostawiając tylko kilka. Wściekła na niego, robię jednak słodką minę i czulę mówię:
-          Kochanie, dasz mi troszkę?
Hoan udaje, że się zastanawia, jednak po chwili robi zaborczą i zdecydowaną minę i mówi:
-          Nie.
Obrażona, odwracam głowę i kieruję wzrok w gwiazdy. Widzę Wilki Wóz, Mały Wóz, Gwiazdę Polarną...
Po chwili czuję na swoim nadgarstku dłoń Niall’a. Chłopak przybliża się do mnie tak, że moja lewa ręka i noga dotyka jego prawej ręki i nogi. Horan zerka na mnie, jednak ja nadal uparcie wpatruję się w gwiazdozbiory. Również Niall’er przenosi tam wzrok. Nie dłużej niż po trzech minutach słyszę, jak szepcze mi do ucha:
-          Teraz zrozumiałem, że nie da się patrzeć w gwieździste niebo z osobą, którą się kocha, bo tam na górze nie ma nic ciekawego. Dużo bardziej interesujące jest to, że ta bratnia dusza trzyma cię za rękę.
Odwracam twarz w jego stronę i patrzę głęboko w te niesamowicie błękitne oczy. Jednak po chwili, chcąc się z nim podrażnić, znów okręcam głowę, nadal nadąsana.
-          Oj, no weź, skarbie – mówi do mnie blondyn z niegrzecznym uśmieszkiem na ustach.
-          Widzisz? – odpowiadam, wpatrzona w niebo. – Ja cię muszę jednak bardzo kochać, bo wystarczy twoje „oj, no weź”, a ja już się nie gniewam. – Ponownie na niego zerkam.
-          Hmm... Dobrze wiedzieć.
Parskam śmiechem. Chłopak wyciąga z kieszeni nową paczuszkę M&M’s’ów.
-       Proszę, kotku, specjalnie dla ciebie – mówi, wręczając mi drażetki, a potem przybliża swoją twarz do mojej i słodko całuje mnie w usta.


------------------------------------------------
Wejdźcie tutaj : <klik> i zacznijcie płakać ze śmiechu : D Zacna zabawa z Haroldem, milordzie :p

~by Klara

6 komentarzy: