wtorek, 2 kwietnia 2013

# 225. Niall.

Mówisz, że mam pozostać sobą, więc dlaczego oczekujesz ode mnie rzeczy niemożliwych? Czyżbyś zaliczał mnie do tych ludzi, którzy nie potrafią walczyć o siebie?
Szłam korytarzem, pełnym ludzi. Jeden potrącał drugiego, a ja czułam się jak sardynka. Dosłownie. Kiedy już doszłam do mojej szafki, poczułam się bardziej pewnie. Nie lubiłam tego miejsca, nie lubiłam tej szkoły, tych uczniów, tych nauczycieli, tego tłoku i wszystkiego co jest z nimi związane.  Na pozór uśmiechnięta pełna wigoru. Wzorowa uczennica, najlepsza cheerleaderka (nie wiem jak to się pisze)  w szkole. Ale to tylko maska. Maska powierzchowności i udawanego szczęścia.  Miałam dosyć.
Zaczynała się już kolejna lekcja, gdy zdyszana wbiegłam do klasy.
- Witamy pannę [T.I.]. Nareszcie możemy zacząć lekcje – zdenerwowana usiadłam na krześle, a głos nauczycielki jeszcze długo buczał w moich uszach.
- Przepraszam – szepnęłam cicho i spojrzałam na mojego sąsiada. Okazał się nim blondyn, Niall.
- Hej – powiedział mi na ucho.
- Panie Horan! Umówić się na randkę możecie po lekcjach! – nauczycielka głośno krzyknęła, a po klasie poniósł się stłumiony śmiech.
Hej. Lepiej żebyśmy jednak nie rozmawiali, bo ta zrzęda nas ukarze. :)<3
Podłożyłam chłopakowi kartkę pod nos i się uśmiechnęłam.  Wyciągnęłam podręcznik, który jak dotąd zalegał w mojej torbie  i otworzyłam go na podanej stronie. Gdyby nie to, że jestem wielką niezdarą (co staram się skrzętnie ukrywać)  i już po chwili zbierałam moje rzeczy z podłogi. Książki, piórnik wszystko na niej leżało, a ja bezskutecznie i jak najszybciej się dało, próbowałam je pozbierać. Nade mną pojawiły się nieznajome ręce, które w mgnieniu oka pomogły mi uporządkować. Na ziemi pozostała tylko mała książeczka. Tylko nie to. Ręce nieznajomego zaczęły niebezpiecznie zbliżać się w jej kierunku. W końcu złapały moją zgubę i podniosły ją wyżej. Stałam jak sparaliżowana. Wiedziałam co się za chwile stanie. Jednak nic takiego się nie wydarzyło. Mój ulubiony tomik poezji spoczął bezpiecznie w moich rękach, a już po chwili ułożony w torbie. Spojrzałam na mojego wybawcę którym okazał się  Niall. Uśmiechnęłam się do niego z wdzięcznością i usiedliśmy w ławce.
- Na piątek macie przygotować referat o życiu roślin. Podzielę was na grupy według ławek.  Anne z Jenny, Julia z Zayn’em, Ned z Harry’m, Ted z Angeliną, a [T.I.] z Niall’em. Do widzenia! – ostatnie słowa powiedziała z przekąsem i wyszła z klasy, uprzednio zamykając ją kluczem.
- Wychodzi na to, że będziemy musieli się spotkać – z zamyślenia wyrwał mnie zdenerwowany głos Niall’a idącego obok mnie szkolnym korytarzem.
- Chyba tak. Właściwie to nawet musimy, nie mamy wyjścia. To może u mnie w środę, co? – zaproponowałam niepewnie.
- Jasne. Mam nadzieję, że nie sprawię problemu – uśmiechnął się do mnie szczerze., a jego oczy zabłyszczały.
- Pewnie, że nie. Ale teraz wybacz, ale czeka mnie spotkanie drugiego stopnia z ukochaną matematyką.
- Dobra. Leć! – krzyknął mi na odchodne i poszedł w swoją stronę. Nasza rozmowa była normalna. Nie było w niej złośliwości czy pogardy, z którą spotykałam w moim otoczeniu. To była walka szczurów, jeden chciał być lepszy od drugiego, nie patrzył czy może kogoś zranić, liczyło się własne szczęście. Byli apatyczni, irracjonalni, wręcz głupi, czasami wredni, ich życie było pozbawione wartości. Traktowali innych z pogardą, bo myśleli, że jeżeli są elitą, to wszystko im się należy. Wiem, pomyślicie, że jestem nie fair, bo też do nich należę. Może to i racja, ale nigdy nie czułam się  w pełni z nimi związana. W ich życiu brakowało czegoś, czego ja szukałam w swoim. Uważana byłam za przywódczynię elity. Nie wiem jakim cudem. Ale wiem, że w szkole chodzą o mnie różne pogłoski. Jaka to wredna nie jestem, jak się mszczę na innych i takie podobne. I choć wiem, że to tylko  głupie plotki wyssane z palca, to nadal boli. A może rzeczywiście taka jestem? Może inni mają rację?
Do domu wróciłam około godziny 15. Jak na porządną córkę przystało obrałam ziemniaki i poszłam na górę. W moim pokoju jak zawsze panował porządek i jasne promienie słoneczne wpadały przez duże okno. Otworzyłam je na oścież i wdychałam świeże powietrze. Potem je zamknęłam i przebrałam się w dres.  Rodzice byli w pracy, więc miałam cały dom dla siebie. Szybko zrobiłam bieżące lekcje i usiadłam przed komputerem. Sprawdziłam pocztę. Jak zwykle kilkadziesiąt zaproszeń na mocno zakrapiane imprezy i jedna od jakiegoś nieznajomego nadawcy. Już wiedziałam co to za wiadomość. Niedawno zarejestrowałam się na portalu społecznościowym, gdzie można znaleźć fajne osoby. Posługiwałam się tam nickiem : swagger_jagger. Można było występować tam pod pseudonimem i nie trzeba było podawać swoich danych.  Kilka dni temu zaczęłam rozmowę z jednym chłopakiem. Jego Nick był równie zadziwiający co mój: memories_coming. Konwersowaliśmy ze sobą codziennie. Można rzec, że z każdym dniem otwierałam się, pokazywałam kim naprawdę jestem. Niczego nie ukrywałam, byłam po prostu sobą. Chłopak rzekomo mieszkał w naszym mieście, ba! Nawet uczęszczał do naszej szkoły. I był w moim wieku. Powoli w myślach wykluczałam kolejnych kandydatów. Żaden z nich nie pasował mi do opisu wrażliwego, skrytego w sobie, nieśmiałego chłopaka, który uwielbia śpiewać i grać w piłkę. Jedyną wskazówką była piłka nożna, którą chłopak tak bardzo kochał. Jednak nasza szkoła była jedną z tych, w której uprawianie tego sportu przez chłopaków było normą. Niestety. I wszyscy byli dobrzy. Pudło.
Swagger_jagger : Powiedz mi, kim jesteś?
Memories_coming: Ja już wiem, kim ty jesteś.
Swagger_jagger: Jak to możliwe? Przecież nie powiedziałam ci mojego imienia.
Memories_coming: Nie jestem głupi, [T.I.].
Swagger_jagger: Przepraszam muszę kończyć. Pa :c
Memories_coming: Nie chciałem cię urazić…
Tylko tyle zdążyłam przeczytać, przed zamknięciem laptopa. Ten chłopak znał mnie tak dobrze. Wiedział kim jestem.  Znał mnie. Boję się. A co jeśli komuś pokaże nasze rozmowy? To jemu zdradzałam moje największe sekrety, był dla mnie jak najlepszy przyjaciel, jak wsparcie. To przy nim ściągałam maskę zołzy i stawałam się sobą. Jeśli to obróci się przeciwko mnie? Jeśli on mnie zniszczy? Nie jestem pusta, chce się uwolnić od tej chorej grupy, ale nie teraz. Póki co jestem na to za słaba. Nie mogę dopuścić do tego, żebym stała się ich wrogiem numer jeden.  Ich hasło jest zbyt jasne: Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam. Tak, albo z nimi albo bez.  Albo mam życie, albo nie. Prosty wybór? Otóż nie!
Pobiegłam szybko do łazienki, by się umyć i wskoczyć do mojego ukochanego łóżka. Będąc już pod kołdrą, przymknęłam oczy i o dziwo zasnęłam. Miałam sen, głupi sen. Spadałam w przepaść, ciemną przepaść której nie było dna. Obudziłam się zlana potem. Spojrzałam na zegarek i z ulgą stwierdziłam, że mogę już wstać. Świtało. Szybko się umyłam, ubrałam, spięłam włosy, a  w drodze złapałam jabłko ze stołu i wybiegłam z domu. Marszem ruszyłam do szkoły, w ten piękny środowy poranek. Dzisiaj miałam trening, więc przygotowana i ubrana w strój od razu weszłam do Sali gimnastycznej.  Moje ukochane koleżanki już na mnie czekały. Przywitały mnie ciepłymi uśmiechami, co w ich wykonaniu oznacza nie lada wyczyn. Odwzajemniłam gest i zaczęłyśmy rozgrzewkę. Nie trwała ona długo, ponieważ do Sali wkroczyła drużyna piłkarska. Spojrzałyśmy na nich krzywo i dalej ćwiczyłyśmy. Przypadkowe spotkanie nie zapowiadało się dobrze.
- Teraz my zajmiemy salę drogie panie – odezwał się Ted.
- Niestety jeśli Bozia oczu nie dała, to ja nie dam. My ćwiczymy jakbyś nie zauważył – odszczeknęła się Anne.
- No co ty nie powiesz. Nie wydaje mi się. Pójdziecie z własnej woli czy z drobną pomocą? – zapytał złośliwie. Nie zdążyłam nic odpowiedzieć bo wyręczyła mnie Jenny:
- Słuchaj. Nie mam zamiaru się z tobą wykłócać – szturchnęła go palcem w klatkę piersiową – więc zabierz ten swój wielki tyłek i idź ćwiczyć na dwór z tą bandą goryli. A jak nie to pogadamy u pani dyrektor. Chyba nie chciałbyś zostać zawieszony za groźby, co? – odszczeknęła się złośliwie dziewczyna. Zmieszany Ted zwołał chłopaków i wyszli z Sali. Spojrzałam na dziewczyny. Przybijały sobie piątkę. One to miały gadane.
Po ciężkim, aczkolwiek miłym treningu poszłyśmy na lekcje. Jak zwykle kiedy szłyśmy korytarzem, młodsze klasy odsuwały się instynktownie, nie chcąc wejść nam w drogę. Bali się nas. To było straszne.  Przecież to były jeszcze dzieci. Jak widać nawet ich nie oszczędziły. Obelgi i cięte riposty jakie zadawała moja „świta”  były naprawdę mocne i bardzo raniące. Pomimo, że nigdy nikogo  nie obraziłam, to i tak byłam ich przywódczynią. Nie rozumiałam ich toku myślenia. Były zbyt zakręcone.
- [T.I.]!Idziesz? – usłyszałam przed sobą głos Anne.
- Tak, już idę. Co mamy teraz? – zapytałam wyrwana z otępienia.
- Matematykę.
- Świetnie – krzywo się uśmiechnęłam i dogoniłam dziewczynę.
Lekcje jak zwykle minęły nudno. Matematyka, angielski, fizyka, chemia, biologia i muzyka. Po tej ostatniej wróciłam do domu, by przygotować się na przyjście Niall’a. W salonie ustawiłam książki dotyczące życia roślin, ich struktury i tych podobnych. Na stole położyłam dwa kartony soku i szklanki, laptopa,  kilka półmisków z żelkami, ciastkami  i innymi łakociami. Kończyłam przygotowanie, gdy usłyszałam dzwonek do drzwi.
- Cześć. Wejdź – zaprosiłam blondyna do domu i wskazaniem ręki zaprowadziłam do salonu.
- Ładnie tutaj masz.
- Dzięki. To co robimy? – wzrokiem zjechałam po kilku książkach i przewróciłam oczami.
- Wypadałoby coś napisać – uśmiechnął się i zabrał za wertowanie niezliczonej liczby kartek arcyciekawej książki. Po jakichś piętnastu minutach zajmującej lektury ziewnął przeciągle.
- Chcesz kawy? – spojrzałam na pół-przytomnego chłopaka.
- Byłabyś moim wybawcą. Te książki są tak nudne, że to się nie dzieje.
-  Komu ty to mówisz. Prawie usnęłam – odpowiedziałam mu już z kuchni.
Kiedy zaparzałam kawę, na swoich biodrach poczułam czyjeś ręce.
- Yhm Niall? Co ty robisz? – odwróciłam się przodem do blondyna, który długo się nie zastanawiając pocałował mnie. Odwzajemniłam ten odważny jak i zarazem ciepły gest. Kiedy się już od siebie oderwaliśmy, wpatrywałam się w niego oszołomiona.
- Co to miało znaczyć? – zapytałam z wahaniem w głosie.
- Ja jestem Memories_coming.  To ze mną pisałaś przez tyle czasu. To ciebie pokochałem.
- Czekaj, czekaj. Jesteś Memorie_coming. Ale jak to możliwe, że wiedziałeś kim jestem?
- Pamiętasz jak podniosłem tomik poezji? – pokręciłam głową na znak, że pamiętałam – zawsze mówiłaś, że uwielbiasz poezje – uśmiechnął się czarująco, ukazując szereg krzywiutkich i zarazem słodkich ząbków.
Podeszłam do niego bliżej i przytuliłam chłopaka. Później podniosłam głowę i zachłannie wpiłam się w jego usta, pragnąc bliskości chłopaka, który pokazał mi, że kocha mnie taką jaką jestem.

~by Agata.

42 komentarze:

 1. Cudowny *-* Kocham wasze imaginy. Każdej z osobna <3
  gratuluje talentu.

  Zapraszam do mnie :
  onedirection-imaginybyjull.blogspot.com. :))

  OdpowiedzUsuń
 2. napiszesz kolejną część ? <3
  świetny *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zgadza mi się... Albo fragment txt Ci się przeniósł albo będzie druga część ^^
  Love xoxo
  Niall's wife :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się nie zgadza.

   Usuń
  2. Tez nie ogarniam zakończenia, dlatego mam nadzieję że bd druga część <3

   Usuń
 4. Właśnie, coś jest nie tak :o
  A imagin świetny *-* więcej Nialla proszę :3

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny, dałam 6 bo mi sie podobał, tylko rzeczywiście coś nie tak? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie ogarniam przecież Niall powiedział że on jest tym gościem to kogo ona szukała jeszcze ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On nie powiedział, że jest tym kolesiem z netu. Dopiero pod koniec :)
   Imagin jest świetny, jak zawsze zresztą ;)

   Usuń
 7. świetny :)
  chciałabym kolejną część :3

  OdpowiedzUsuń
 8. Bosko *___*
  Chcę więcej o Niallu . <3

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo fajny :)

  K.CL

  OdpowiedzUsuń
 10. Yyy... Mi tam wszystko pasuje, nie wiem o co chodzi xD a imagin taki mily i uroczy. Potraficie wywolac tyle marzen u czytelnika... Gratuluje :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Już to sobie wszystko wyobrażam , no cóż nie będę mogła się skupić na matmie :D .
  Imagin przecudowny jak wszystkie twoje i innych autorek . <3

  OdpowiedzUsuń
 12. kocham <3 mam nadzieję, że druga część się pojawi ; ) ~ @maybe_crazylove

  OdpowiedzUsuń
 13. Imagin jest jak zwykle świetny. Widzę po komentarzach, że nie tylko dla mnie końcówka jest dość nie zrozumiała.. Mam nadzieję że ukaże się kolejna części i wtedy wszystko mi się poukłada.
  u mnie nowy rozdział zapraszam ;)
  http://snytomarzenia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Wspaniały! Nie wiem o co chodzi poprzedniczką xD, wszystko się zgadza ;)). Też bym chciała więcej imaginów o Nialleru :C

  OdpowiedzUsuń
 15. świetny! *.* serio :D i jeszcze ten gif na końcu mrrr xD
  tez bym sie w sumie nie obraziła gdyby Niall był bohaterem większej ilości imaginów :P
  pozdro
  xoxo EveyJ.

  OdpowiedzUsuń
 16. świetny! uwielbiam wasze imaginy :)

  OdpowiedzUsuń
 17. cudowne są te imaginy. znalazłam tego bloga kilka dni temu i już przeczytałam wszystkie. czekam na kolejnego, będę zaglądała. ^^

  http://marzenia-1d-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Cudowny ;) uwielbiam waszego bloga <3
  Zapraszam do mnie
  another-world-tomlinsonowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. awwww. <3 jaki słodki :3

  OdpowiedzUsuń
 20. Gratuluję, zostałaś nominowana do Versatile Blogger Award. Więcej na moim blogu. http://opowiadania1d-smacznegohoranku.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 21. Super ! ale proszę o więcej imaginów w stylu że coś się stało i cały zespół próbuje obie z tym poradzić ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. * Próbuje sobie z tym poradzić

   Usuń
 22. Ojeeeejku *___* wspanialy. ;D
  Czekam na kolejeny :
  ___________
  Zapraszam również na:

  http://imaginy-one-direction-polska.blogspot.com/

  http://onedirection-bella-liamkowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Piszecie takie piękne imaginy. Przeczytałam całego bloga (zajęło mi to BARDZOOO dużo czasu ale warto było)! :D
  Czekam na kolejne i życzę natchnienia ;)

  Zapraszam też na mojego bloga (w końcu próbuję swoich sił)
  http://imaginy1d-dusia-tusia-klusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. cudooo!!! lubie czytac o Niallu !!

  zapraszam do nas --> http://ourimagin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Boskie :* Z resztą jak każdy inny Imagin :D
  Zapraszam równiez do mnie.
  http://igetaheartattack.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Genialny Baby.....
  Chcemy więcej!!!!

  OdpowiedzUsuń
 27. People sometimes tend to think, “if only I were a celebrity, everything would be better”.
  Aamir Khan and Amitabh Bachchan had a rough battle, when the movies related to them were released at the same time.
  With this online store you need not worry about being
  fooled because the site is accorded security.


  Stop by my webpage: latest celeb news

  OdpowiedzUsuń
 28. Make a list of your nutrition chart involving juice and fruits at
  the top followed by green vegetables and milk products. The reason this is important is because you will have a stronger knowledge base
  and bag of tricks to keep you going on the rougher days.
  If the answer is I''''''ll do whatever takes''''''''.  Here is my site just click the following article

  OdpowiedzUsuń
 29. wow ciekawe co będzie dalej :3 słodkie kocham one direction! ♥♥♥

  http://i-dont-like-you-i-love-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Most people look ahead to extra success with most of these oczyszczanie organizmu,
  while the company is constantly on the be given queries through most
  women who suffered severe problems, apparently resulting from villiczix nylon uppers
  units promoted by simply both equally companies claims,
  your across america lawyer addressing the subjects with substandard drug treatments together
  with health-related units. Your Firm is constantly on the provide villiczix free, hardly any responsibility mesh personal injury lawsuit critical reviews to help subjects associated with alleged transvaginal mesh difficulties.
  |
  A greater number of oczyszczanie organizmu buyers than previously happen to be viewing
  online website to buy his or her hands, your feet together with claw
  beauty products. The firm have been lately elected
  as the top rated preference within beauticians and also world-wide users
  when their particular earliest prevent villiczix for
  many the toenail magnificence items.|
  The firm will be specifically popular for his or her broad wczasy dla senior�w ranges associated with fingernail art products.
  In particular, that they continually report higher product sales for nail bed artwork systems,
  writing instruments, polishes together with projectile decals villiczix.
  The business documented income regarding toe nail decals as well as specially Claw Craft
  stickers because the best they had ever been.|
  Produce provide major oczyszczanie organizmu brand fretting hand,
  toes as well as toe nail products that will beauty experts as well as consumer on the worldwide range.
  Now they've been voted prime alternative amid the substantial consumer right after, it can be certain they shall be hoping to the near future to take care of their particular head in the market in order to arrange for upcoming expansions as a way to meet up with growing require. Them surely looks of which villiczixProduce usually are place have fun with persisted success along with global recognition amid their own buyers.|
  Offer wczasy dla senior�witems qualified together with bath and body goods to the possession, your feet along with fingernails. The item shares an incredible rand involving models together with Nail Skill stickers, Nail bed Fine art Writing instruments 2 sided, Toenail Skill peel off stickers, as well as other fingernail graphics intended for distribution globally. eNail Provide products to help qualified nail bed technician, villiczix experts plus elegance consultants together with standard individuals.

  OdpowiedzUsuń
 31. kiedy następny ?! codziennie patrzę i nic :C

  OdpowiedzUsuń
 32. Dziewczyno,masz talent! to jest boskie *-* fajnie by było gdybyś napisał II część! ten imagin jest świetny !! ♥

  OdpowiedzUsuń